Пн.- Пт. 8:30 - 17:30
viber
telegram-app
         +380952876110
                                                Завантажити прайс

Як запобігти рейдерству?
https://hotkey.ua/porady/yak-zapobigti-rejderstvu/
30 жовтня, 2023 від
Як запобігти рейдерству?
HOTKEY, Олександр Балибердін

Проблема рейдерства в Україні дуже актуальна. Наприклад, в 2018 році в судах розглядалося понад 60 000 справ, пов'язаних з незаконним захопленням майна.

Адвокатське об'єднання «Херсонська колегія адвокатів» спільно з компанією Hotkey (Арт-Софт) провели навчальний семінар для юристів, метою якого було допомогти адвокатам і юрисконсультам краще розібратися в цьому питанні, а головне - знайти можливість уникнути рейдерського захоплення майна клієнтів. Глава Адвокатського об'єднання «Наша справа» Олексій Подрез розповів про юридичних методах захисту в суді.

Всі ми знаємо, що судові тяжби - справа складна й дорога. Тому дуже важлива швидкість реакції на будь-які незаконні дії з вашим бізнесом або майном. Про сервісах, які дозволять швидко виявити проблему і запобігти рейдерство, розповіла CEO компанії Hotkey Тетяна Недбай.

 

 

На сьогоднішній день спеціальні сервіси Ліга: Закон - одні з найбільш продуманих і вигідних для будь-якого підприємства. Вони розроблені, щоб зберегти бізнес, нерухомість, земельні ділянки у власності та оренді:

  • Для збереження нерухомого майна створений сервіс моніторингу SMS-Маяк. Він дозволить відразу дізнатися про незаконну зміну статусу нерухомості і навіть попередить заздалегідь - ще на етапі подачі заяви реєстратору. Цей сервіс допоможе зберегти і земельні ділянки (увага!) Навіть ті, які ви орендуєте.
  • Система моніторингу бізнес-партнерів Contr-Agent допоможе перевірити ділових партнерів і проаналізувати їх фінансовий стан; дасть можливість підготуватися до планових перевірок; попередить про несанкціоновану зміну власника, керівництва, а також ключової інформації про підприємство; покаже взаємозв'язку між організаціями з загальними власниками або керівниками і багато іншого.
  • Система аналізу судових рішень Verdictum дозволяє вибудувати максимально ефективний захист з урахуванням позицій Верховного Суду, аналізу дій судді і опонентів.