Пн.- Пт. 8:30 - 17:30
viber
telegram-app
         +380952876110
                                                Завантажити прайс

Швидке налаштування BAS
https://hotkey.ua/porady/nalashtyvannia-sab/
30 жовтня, 2023 від
Швидке налаштування BAS
HOTKEY, Олександр Балибердін

BAS значно спрощує ведення обліку, виконує рутинні розрахунки замість співробітників, виключаючи можливість помилки. При грамотній настройці, BAS - повноцінний інструмент управління, який дозволяє об'єктивно оцінювати і оптимізувати будь-які бізнес-процеси компанії. І завдання Hotkey - розкрити максимум можливостей програми для вашого бізнесу.

 

 

Що ви отримуєте

 

Наявність системи BAS - стандарт для будь-якого підприємства. Щоб її налаштування і інтеграція пройшли без збоїв і складнощів в роботі, ми пропонуємо:

 • Установка ліцензійної системи протягом 2 годин після оплати;
 • Впровадження в узгоджені терміни;
 • Індивідуальне налаштування під всі бізнес-процеси;
 • 3 місяці безкоштовної підтримки, яка включає:
  1. оновлення конфігурації;
  2. лінія консультацій;
  3. методична підтримка на порталі;
  4. FREDO Звіт.

При інтеграції системи ми, як правило, налаштовуємо її, а не допрацьовуємо на програмному рівні. Це дозволяє без проблем оновлювати конфігурацію до нових версій. Якщо ж доопрацювання необхідні, то наша мета - зробити їх вплив мінімальним.

Ми встановлюємо і налаштовуємо систему, а також навчаємо ваших співробітників роботі з нею. Ви ж платите тільки за програмний продукт і індивідуальні доопрацювання, якщо вони необхідні.

 

 

Адаптуємо BAS під будь-який бізнес

 

Ми досконало освоїли роботу з програмними продуктами BAS - від бухгалтерського обліку до системи управління фірмою. Перед установкою ми проводимо обстеження і складаємо регламент впровадження системи в роботу підприємства. Наші послуги включають первинну і індивідуальну настройку. Після покупки системи первинну настройку ви отримуєте безкоштовно. Вона включає:

 • настройку облікової політики;
 • параметрів обліку;
 • прав доступу;
 • списку користувачів.

При необхідності ми проводимо індивідуальну настройку:

 • програмні доопрацювання системи під особливості бізнесу;
 • підключаємо торговельне обладнання (сканер штрих-кодів, фіскальні реєстратори та ін.);
 • налаштовуємо обмін даними між двома програмними продуктами Бухгалтерія для України і Зарплата для України.

Якщо ви купуєте сервер BAS, ми безкоштовно встановлюємо і налаштовуємо систему управління базою даних для роботи з ним.

 

 

4 причини обрати Hotkey

 

 • Ми офіційні партнери САБ (спільноти автоматізіторов бізнесу) і надаємо тільки ліцензійне ПЗ. А значить, у вас не виникне проблем з оновленням або роботою програми.
 • Середня тривалість співпраці з клієнтами - 5.5 років. Ви в будь-який момент зможете отримати консультацію або допомогу наших фахівців.
 • У нас працюють професіонали. Мінімальний досвід наших співробітників - 2.5 року.
 • Ми на ринку з 2001 року, автоматизували бізнес більше 1500 клієнтів з 315-и різних напрямків. За цей час не стикалися з завданнями, в яких були некомпетентні.

 

 

Залишилися питання?

 

У мене невелике підприємство, чи потрібна мені система?

Перед установкою ми проводимо безкоштовне обстеження і визначаємо, які процеси зможе оптимізувати BAS. Якщо використання системи здасться вам недоцільним, ви завжди можете відмовитися.

 

Навіщо купувати дороге ліцензійне ПЗ?

Бухгалтерський і будь-який інший вид внутрішнього обліку вимагає максимального захисту інформації. Якщо використовувати зламану систему, то конфіденційність ваших даних під великою загрозою. Також BAS захищена законодавством як інтелектуальна власність.

 

BAS - не єдина система для автоматизації обліку, чому не використовувати аналог?

BAS користується найбільшим попитом тому, що постійно поліпшується. За час існування BAS програму неодноразово оновлювали, щоб підлаштувати під виконання різних типів завдань. Аналоги системи почали з'являтися не так давно, вони вимагають істотних доробок, а кваліфікованих фахівців щодо встановлення параметрів практично немає.

 

Мої співробітники і так справляються, навіщо ускладнювати їм роботу?

Програма BAS створено для того, щоб економити час і людські ресурси. Використовуючи її, ви позбудетеся від безлічі рутинних робочих процедур. При належній підготовці освоїти роботу програмою досить легко, і ми допоможемо з цим.

 

 

Замовляйте налаштування BAS і модернізуйте власний бізнес разом з Hotkey.