Пн.- Пт. 8:30 - 17:30
viber
telegram-app
         +380952876110
                                                Завантажити прайс

Інформаційна система ІТС

В рамках Інформаційно-технологічний супровід спеціально для користувачів програм 1С:Підприємство і BAS розроблена і систематизована інформація, яка допомагає правильно вибудовувати бухгалтерський, податковий і кадровий облік:

  • практичні рекомендації щодо ведення обліку;
  • покрокові інструкції по роботі з програмами автоматизації бізнесу;
  • консультації фахівців;
  • книги та бухгалтерські журнали.

На основі рекомендацій інформаційно-технічної системи Ви будете вчасно і без помилок здавати звітність та сплачувати податки і внески.

Інформаційна система ІТС допомагає не тільки бухгалтерам і кадровикам, а й адміністраторам програм 1С:Підприємство та BAS.

Авторами інформаційних матеріалів в системі ІТС є аудитори і розробники програм 1С:Підприємство та BAS. Експерти розробника щодня відстежують зміни законодавства, покращують або змінюють методики обліку господарських операцій, нарахування податків, заповнення звітності. Програмісти на підставі цих методик вносять зміни в функціонал.

В системі ІТС все господарські ситуації, питання по податках і звітності розглядаються як з позиції законодавства так і з позиції методології застосування норм в програмах 1С:Підприємство та BAS.

У Вас залишилися питання?

Ви можете написати нам в чат Facebook або замовити безкоштовну консультацію на сайті HOTKEY.

Ми доступні за телефонами: (095) 287-61-10 або (098) 166-24-01. Протягом 10 хвилин наші фахівці зв’яжуться з вами і уточнять всі деталі.