Пн.- Пт. 8:30 - 17:30
viber
telegram-app
         +380952876110
                                                Завантажити прайс

Консультації Аудитора

В рамках Договору Інформаційно-технологічного супроводу Вам доступний сервіс консультацій експертів і аудиторів з питань:

  • бухгалтерського;
  • податкового;
  • кадрового обліку.

Аудитори також нададуть допомогу в формуванні запиту до податкової для отримання відповіді в потрібному ключі і мінімізації ризиків залишитися з відпискою.

Питання, що стосуються господарської діяльності юридичної особи або фізичної особи-підприємця, можна задати в письмовій формі на адресу answ_audit@1c.ua або за допомогою web-форми. Максимальний час отримання відповіді – сім робочих днів.

З сервісом Консультації Аудитора робота бухгалтера спокійніше і впевненіше.

Ваш авторитет і професійна кваліфікація ростуть.

Сервіс доступний користувачам усіх версій програм BAS та 1С:Підприємство. Для цього необхідно укласти з нами Договір Інформаційно-технологічного супроводу і вказати:

  1. Повну назва підприємства.
  2. Реєстраційний номер програми автоматизації бізнесу.
  3. Описати господарську ситуацію. Зверніть увагу, що комплексні питання, які потребують моделювання ряду ситуацій, а також пов’язані з оцінкою ризиків і організації бізнесу в цілому, розглядатися не будуть.
  4. Фахівці HOTKEY допоможуть Вам сформулювати запит на Консультацію Аудитора.

Відповідь Ви отримаєте по електронній пошті, на адресу, з якої відправляли питання.

Кількість консультацій дорівнює загальній кількості місяців дії Договору Інформаційно-технологічного супроводу, при цьому період, в який Ви можете вибрати консультації обмежений тільки терміном дії Договору. Ви також можете докупити стільки додаткових консультацій, скільки буде необхідно.

Для всіх, хто ще не уклав Договір Інформаційно-технологічного супроводу і хоче отримати кваліфіковану консультацію, передбачена можливість платної послуги.

У Вас залишилися питання?

Ви можете написати нам в чат Facebook або замовити безкоштовну консультацію на сайті HOTKEY.

Ми доступні за телефонами: (095) 287-61-10 або (098) 166-24-01. Протягом 10 хвилин наші фахівці зв’яжуться з вами і уточнять всі деталі.