Пн.- Пт. 8:30 - 17:30
viber
telegram-app
         +380952876110
                                                Завантажити прайс

Оновлення BAS 

Чому це важливо?

  • Зміни законодавства, які впливають на організацію обліку, оперативно відображаються в оновленнях до програм BAS . Ви отримуєте актуальні форми і бланки регламентованої звітності, друковані форми, нормативні та довідкові дані.
  • Розробники постійно покращують функціонал і можливості роботи. Це прискорює і полегшує Вашу роботу в програмах обліку BAS.
  • Всі пропущені оновлення накопичуються, і в подальшому доведення програми до актуального стану зажадає набагато більше зусиль і часу.


В рамках Інформаційно-технологічного супроводу наші фахівці встановлять оновлення, покажуть зміни функціоналу, нададуть відповіді на запитання. Допоможуть розібратися, якщо у вас виникнуть помилки.

Технічний супровід HOTKEY встановить додаткові файли і модулі, рекомендовані для використання розробниками програмних продуктів.

Оновлення. Які бувають?

  • Для типових конфігурацій.
  • Для програм з невеликими змінами. Така програма може містити нові об’єкти, ролі, інтерфейси. Допускається внесення змін в невелику кількість реквізитів та деякі модулі форм. Допускається додавання реквізитів в формах. Логіка роботи програми не змінена. Кількість змін типових модулів / реквізитів – 5.
  • У конфігурації із середніми змінами допускаються доопрацювання в модулях проведення документів, загальних модулях, невелике корегування в логіці проведення документів. Кількість змін типових модулів / реквізитів – 10.
  • Сильно змінена конфігурація може містити нові регістри і, відповідно, нову логіку роботи конфігурації. Кількість змінених модулів / реквізитів – 50. Оновлення таких програм вимагає попередньої оцінки фахівцем.

У Вас залишилися питання?

Ви можете написати нам в чат Facebook або замовити безкоштовну консультацію на сайті HOTKEY.

Ми доступні за телефонами: (095) 287-61-10 або (098) 166-24-01. Протягом 10 хвилин наші фахівці зв’яжуться з вами і уточнять всі деталі.